You are here:

Pierwsze zabawki dla dzieci

Pierwsze zabawki dla dzieci
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

bezdechy-nocne-leczenie-1Wielu rodziców jest szczerze zaskoczonych tym, jak szybko rozwijają się ich dzieci i zmieniają z noworodków w niemowlaki. Przez dwa pierwsze tygodnie swojego życia noworodek przesypia większość czasu, jednakże później zaczyna wymagać uwagi i miłości od rodziców. Jest też niezwykle wrażliwy na bodźce, w szczególności słuchowe i dotykowe. Dlatego zaleca się, aby już od pierwszego miesiąca życia zacząć stosować grzechotki.
Jest to najlepsza pierwsza zabawka dla dziecka, które jeszcze nie widzi za dobrze, ale za to doskonale słyszy i zaciekawia się różnorodnością dźwięków. Najlepiej wybierać grzechotki w kontrastowych kolorach, ponieważ dziecko widzi jedynie barwy białą i czarną, a z czasem zaczyna dostrzegać również czerwień i inne kolory. Najlepiej, jeżeli grzechotki są miękkie, aby dziecko mogło bawić się nimi samodzielnie.
Koniecznie należy zwrócić uwagę na to, czy wybrana przez rodzica w sklepie grzechotka posiada odpowiednie atesty. Wszystkie zabawki dla dzieci powinny być bezpieczne i wykonane z odpowiednich dla nich materiałów.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: balayage fryzjer kraków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, przeszczep łąkotki warszawa, pantomograf Gliwice, elwix torba, Minikoparka Gorlice, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, armatura łazienkowa Apavisa, Szamba Betonowe Brzozów, markizy Kęty

Back to Top

Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Primacon taśmy transportowe, separator koalescencyjne z bypassem, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Primacon taśmy transportujące