You are here:

Pieczenie w miejscach intymnych

Pieczenie w miejscach intymnych
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Pieczenie w miejscach intymnych (1)Miejsca intymne u kobiety narażone są na częste infekcje, głównie z powodu bezpośredniej bliskości ujścia cewki moczowej. Grzybice i podrażnienia zdarzają się często, i nie należy ich bagatelizować. Nieleczone, mogą przekształcić się w nadżerki, lub nawet zrakowieć.

Pieczenie w miejscach intymnych to jeden z pierwszych objawów infekcji. Każdy postępujący dyskomfort w postaci bólu, lub swędzenia, należy skonsultować z ginekologiem. Podczas wizyty lekarz powinien wykonać USG i wymaz z pochwy, aby zorientować się w faktycznym stanie zdrowia pacjentki.

Leki na infekcje występują w wielu postaciach: doustnych tabletek, maści i globulek dopochwowych, oraz maści do stosowania zewnętrznego. Pacjentka powinna zastosować się dokładnie do zaleceń lekarza, zwłaszcza w przypadku nawracających infekcji. W przeciwnym wypadku bakterie i drobnoustroje występujące w pochwie mogą wytworzyć odporność na składniki leku. Wówczas leczenie może stać się o wiele trudniejsze.

Czasem infekcje rozwijają się bezobjawowo. Należy pamiętać o regularnych wizytach kontrolnych u ginekologa.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, onlynails cennik, kostka fakturowana producent, Fotodepilacja Żary, tanie taxi legnica, pantomograf Gliwice, baront schody, vetrex-v90-alphaline, turnabol, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, balayage fryzjer kraków

Back to Top

Primacon taśmy transportujące, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, tanie taxi ketrzyn, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Umywalka narożna Simas Arcade