You are here:

Oxybrazja w Warszawie

Oxybrazja w Warszawie
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

domowe-sposoby-na-tradzik-1Oxybrazja to coraz chętniej wybierany zabieg, który ma na celu złuszczanie naskórka. Cała istota zabiegu opiera się na aplikacji pod wysokim ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Wśród pacjentów metoda ta zwana jest inaczej peelingiem wodno-tlenowym.

Jakie efekty można dzięki temu osiągnąć?

Korzyści wynikających z poddania się oxybrazji jest naprawdę mnóstwo. Pacjenci, którzy decydują się na ten krok jednoznacznie uważają, że:

  • ich skóra stała się promienna i rozświetlona
  • z twarzy zniknęły uporczywe zaskórniki
  • zmiany trądzikowe uległy znaczącemu złagodzeniu
  • cera stała się dotleniona i odżywiona

Na chwilę obecną oxybrazja Warszawa wykonywana jest niemalże w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Jej główną zaletą jest brak podrażnień i zaczerwienień, które często dotykają osoby ze skłonnościami do alergii lub poddające się regularnie zabiegom kwasami owocowymi albo mikrodermabrazji. Zabieg jest również bezpieczny i mogą z niego korzystać zarówno osoby młode, jak i seniorzy.
źródło: http://www.qclinique.pl/zabiegi/oxybrazja

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: żwir siany ostrów, elwix torba, durobet ceny, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Stojaki na ulotki - Brooklyn, kubota l3200 cena, orienteering miejski na imprezę integracyjną, rozstępy biceps, ra nails lakier hybrydowy, docieplenie granulatem Radom, pantomograf Gliwice

Back to Top

wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, gabloty szklane Paraga Centrum, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, armatura łazienkowa Dornbracht, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, mezoterapia vivaderm, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, taśmy transportujące Primacon