You are here:

Opieka medyczna dla pracowników

Opieka medyczna dla pracowników
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Opieka medyczna dla pracownikow (1)Coraz popularniejszy staje się słuszny pogląd, że pracownik jest dodatnią wartością dla firmy. Należy w niego inwestować, zapewniając mu komfortowe warunki pracy oraz rozwoju zawodowego. Każda szanująca się firma zapewnia swoim pracownikom dostęp do programów benefitowych w postaci umożliwienia korzystania z obiektów sportowych czy prywatnej opieki zdrowotnej.
Opieka medyczna dla pracowników wiąże się z wieloma zaletami. Po pierwsze, zdrowy pracownik może bez problemu stawić się w pracy i sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Poprzez łatwiejszy dostęp do lekarza, pracownik może wcześnie rozpocząć leczenie chorób lub zadbać o ich właściwą profilaktykę. To z kolei wiąże się z wyraźnym zmniejszeniem dni wolnych pobieranych z powodu zwolnienia lekarskiego.  Dobrze jest by pakiet zdrowotny dla pracownika obejmował jego najbliższą rodzinę – osoba która ma w domu chorego często może nie koncentrować się należycie na pracy.
Niewątpliwym atutem dla pracodawcy są badania z zakresu medycyny pracy realizowane poprzez pakiet zdrowotny. Po pierwsze kolejka do takich badań jest o wiele mniejsza niż w przypadku publicznej służby zdrowia, po drugie, w przypadku większej ilości pracowników koszt takiego badania jest wyraźnie mniejszy.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: armatura łazienkowa Apavisa, durobet ceny, blog początkującego elektronika, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, redox extreme efekty, Minikoparka Gorlice, tanie taxi legnica, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, etykiety inspekcyjne z datą

Back to Top

radio taxi ketrzyn, separator koalescencyjne z bypassem, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, salon kosmetyczny N25, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90