You are here:

Operacje chirurgiczne

Operacje chirurgiczne
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

operacje-chirurgiczne-1Każda operacja chirurgiczna niesie ze sobą pewne zagrożenia, warto być tego świadomym decydując się na taki zabieg.

Operacje chirurgiczne często wiążą się z częściowym lub ogólnym znieczuleniem, o ile to pierwsze nie niesie ze sobą wielu zagrożeń, to już to drugie tak. Szczególnie niebezpieczna jest sytuacja jeżeli nie poinformujemy anestezjologa o chorobach przez nas przebytych lub tych, na które aktualnie cierpimy. Ważne są również informacje o lekach, na które jesteśmy uczuleni. Jednym słowem powinniśmy odpowiedzieć sumiennie i zgodnie z prawdą na wszystkie pytania lekarzy przed operacją, tak aby mieli oni szansę opracować jak najlepszą metodę i zakres znieczulenia. W najgorszym przypadku, jeżeli nie poinformujemy lekarzy prowadzących np. o arytmii serca, na którą chorujemy, w trakcie operacji może dość do zapaści i w konsekwencji śmierci.

Każda ingerencja w nasz organizm jest niebezpieczna, jednak operacje chirurgiczne niosą ze sobą szczególne ryzyko, współpracujmy więc z lekarzami, aby je zminimalizować!

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: lpk208, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, tanie taxi legnica, busy do danii szamotuły, szycie firan kędzierzyn, rozstępy biceps, lpk110, Stojaki na ulotki - Brooklyn, ra nails lakier hybrydowy, zerwany triceps, kinesiotaping bielsko biała

Back to Top

sprzedaż igłofiltrów elastycznych, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, gabloty szklane Paraga Centrum, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, separator koalescencyjne z bypassem, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, wynajem igłofiltrów elastycznych, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14