You are here:

Obsługa gabinetu dentystycznego

Obsługa gabinetu dentystycznego
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Z czym kojarzy Ci się dentysta? Raczej ból, niekomfortowy zabieg, nieprzyjemne zapachy i dźwięki. Pomyśl teraz, jak reagują na niego dzieci. Czy jest jakiś sposób, by uprzyjemnić im wizytę w gabinecie stomatologicznym?

Miła obsługa gabinetu dentystycznego to kluczowa sprawa, jeżeli mamy do czynienia z młodym pacjentem. Dla dorosłych wizyta u dentysty jest sprawą trudną, dla dzieci to prawdziwa tortura. Dentysta napawa je strachem. Groźne dźwięki, dziwne zapachy, inne dzieci, które płaczą i panikują – bez dobrej i opanowanej obsługi przeprowadzenie zabiegu u dziecka byłoby niemożliwe.

Odpowiednio przeszkolona osoba będzie wiedzieć, jak zachować się w przypadku opornego pacjenta. Umiejętnie odwróci jego uwagę, zajmie czymś przyjemniejszym, wytłumaczy, co się dzieje. Nawet w gabinecie dentystycznym można będzie się pośmiać. Istotne wydaje się rozluźnienie sytuacji i pokazanie, że właściwie to nie ma się czego bać. A grzeczne dzieci po wszystkim otrzymują nagrodę w postaci słodkiego lizaka.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top

Szamba Betonowe Ropczyce, salon kosmetyczny N25, gabloty korkowe Paraga Centrum, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, gabloty szklane Paraga Centrum